23,8 oC 0,0 m/s 1017,1 hPa
 

 
 

Badanie zadowolenia Klientów

2017-01-23

W trosce o zadowolenie odbiorców ciepła sieciowego w Grudziądzu dostawca ciepła - spółka OPEC-SYSTEM zaprosiła swoich Klientów do wyrażenia opinii na temat jakości świadczonych usług.


Badanie zadowolenia Klienta w OPEC-SYSTEM odbywa się regularnie, co roku. Grupę badawczą stanowią Klienci będący przedstawicielami mieszkalnictwa, przemysłu, użyteczności publicznej oraz odbiorców wykazujących największą liczbę zgłaszanych interwencji pogotowia cieplnego w minionym sezonie grzewczym. Łącznie do badania zaprosiliśmy 50 Klientów, w tym 10 Klientów o największej mocy zamówionej w roku 2016.


Aby zachęcić Państwa do udziału w badaniu przygotowaliśmy nagrody. Zasady losowania nagród określa Regulamin losowania nagród (POBIERZ REGULAMIN).


WYNIKI LOSOWANIA NAGRÓD

Miło nam poinformować, że w wyniku przeprowadzonego losowania nagrodę główną (tekę z 12 akwarelami obrazującymi Grudziądz autorstwa Zbigniewa Szczepanka oraz zestaw ekologicznych przyborów biurowych) otrzymuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu.


Nagrody dodatkowe otrzymują:

1. Licencjonowane Biuro Zarządu i Administracji Nieruchomości "TWÓJ DOM" Joanna Lamali,

2. Sliwinski Sp. z o.o.,

3. Sklepy "KRAKUS" s.c.,

4. Zakład Ubezpieczeń Społecznych.


Serdecznie gratulujemy.


Prowadzenie cyklicznych badań stanowi ważne źródło informacji na temat potrzeb i oczekiwań odbiorców ciepła sieciowego, które wytyczają kierunki działań w celu doskonalenia usług na rzecz mieszkańców Grudziądza.