-0,3 oC 1,4 km/h 1019,0 hPa
 

 
 

Promocja Projektu

2015-04-28

W ramach promocji Projektu „Budowa i przebudowa sieci ciepłowniczej z przyłączami c.o. DN 600-25 dla wzrostu bezpieczeństwa dostaw ciepła do O/M Strzemięcin” spółka OPEC-SYSTEM zorganizowała spotkania z najmłodszymi mieszkańcami osiedli.


Dzięki współpracy z dyrekcją Przedszkola Miejskiego "Rządz" oraz "Mniszek" dzieci dowiedziały się jak ważne w życiu jest ciepło i jaką rolę odgrywają w naszym mieście sieci ciepłownicze. W trosce o bezpieczeństwo przedszkolacy zostali obdarowani kamizelkami odblaskowymi oraz ekologicznymi przyborami do rysowania i pisania. Korzystanie z materiałów przyjaznych środowisku to podstawa zasad promocji Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 oraz działań spółek Grupy OPEC.


Celem spotkań była promocja Projektu na rzecz rozwoju infrastruktury i środowiska oraz proekologicznych postaw wśród najmłodszych.


Pogadanki cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony dzieci jak i dyrekcji oraz opiekunów, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i miłą atmosferę.


Zdjęcia pamiątkowe podopiecznych
Przedszkola Miejskiego "Rządz" oraz "Mniszek" z dnia 17 i 24 kwietnia 2015 roku