-0,3 oC 3,2 km/h 1018,9 hPa
 

 
 

Sukces grudziądzkiego projektu

2020-05-28

Z przyjemnością informujemy, że realizowany przez spółkę OPEC-SYSTEM projekt pn. „Efektywna dystrybucja ciepła w Grudziądzu” został laureatem konkursu TOP Inwestycje Komunalne 2020.


27 maja 2020 roku obchodziliśmy w Polsce Dzień Samorządu Terytorialnego, który w tym roku zbiegł się z  jubileuszem 30-lecia odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego. W tym dniu podczas wirtualnej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach ogłoszono najlepszą dziesiątkę inwestycji samorządowych z całej Polski. Wśród nich znalazł się grudziądzki projekt.


Konkurs Top Inwestycje Komunalne ma na celu wskazanie najlepszych praktyk inwestycyjnych, skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Laureatów konkursu wybrała Rada Konsultacyjna, pod przewodnictwem Ministra Andrzeja Dery - sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta, złożona z doświadczonych samorządowców, ekonomistów, menedżerów, ekspertów, urzędników oraz czytelników w drodze internetowego głosowania.


To bardzo ważna inwestycja realizowana przez jedną z kluczowych spółek komunalnych OPEC-SYSTEM. Przedsięwzięcie o dużej wartości, przynoszące wymierne korzyści dla mieszkańców Grudziądza - powiedział Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski uczestniczący online w Kongresie i odbierający wyróżnienie.


Więcej informacji na temat konkursu: https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/top-inwestycje-komunalne-2020-najlepsze-inwestycje-nagrodzone-oto-laureaci,184834.html

Więcej informacji na temat projektu: http://system.opec.grudziadz.pl/Dofinansowanie.aspx